Kolieskové korčule Spiderman Mondo s chráničmi Spiderman veľkosť 22-29

Popis produktu

Mondo detské korčule Spiderman od talianskeho výrobcu pre chlapcov od 3 rokov majú mimoriadne pekný dizajn, krásnu modrú farbu a motív Spidermana. Na nôžkach dobre sedia a pohodlne sa nosia. Veľkosť korčúľ pre deti Spiderman je do značnej miery univerzálna a dá sa jednoduchým spôsobom prispôsobiť na nôžky v rozmedzí čísel 22-29. Korčule Spiderman sú vyrobené z tých najkvalitnejších plastových materiálov, ktoré sa len tak ľahko nezničia. Vhodne rozmiestnené kolieska po oboch stranách nôžky z nich robia výborné prvé detské korčule na učenie. Rovnováha sa na nich udrží oveľa jednoduchšie ako na klasických korčuliach, ktoré majú kolieska len v jednom rade.

Kvôli pevnejším kolieskam tieto detské korčule odporúčame používať na povrchu bez väčších nerovností. Keďže deti sa v zápale hry a pri učení sa korčuľovania môžu zraniť, ku korčuliam je v cene sada chráničov Spiderman. Chrániče sú kvalitné, pevné, pohodlné a ľahko sa dajú nasadiť. Ochránia dieťa pred úrazom kolien a lakťov, ku ktorým by bez chráničov mohlo dochádzať pomerne často, čo platí aj pre skúsenejších detských korčuliarov. Chrániče odporúčame použiť pri každom korčuľovaní. 

Korčule aj chrániče dodávame v praktickom peknom obale na zips, do ktorého sa po korčuľovaní môžu odložiť. Za výrobou širokej škály hračiek Mondo  je starostlivý prístup k práci, inováciám a detským potrebám. Talianska spoločnosť Mondo sa zaoberá výrobou kvalitných detských produktov a hračiek a je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov známych rozprávok, seriálov či filmov nielen pre produkty v kategórii štvorkolieskové korčule pre deti. Výrobky od spoločnosti Mondo spĺňajú prísne európske kritériá kvality. 

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
Rozmery22-29 size
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.