Prilba s chráničmi Princezné Mondo

Popis produktu

Detská prilba a sada chráničov na lakte a kolená s motívom princezien je dokonalá súprava ochranných pomôcok pre každú malú športovkyňu. Pochádzajú od talianskeho výrobcu Mondo. Prilba Princess je ľahká a pritom pevná, má vetracie otvory, jednoduché upínanie a pohodlne sa nosí. Obrázky princezien z Disney rozprávok a nežné ružové farebné prevedenie sa hodí hlavne pre dievčatá od 3 rokov.

Rozprávkový motív podnecuje detskú fantáziu. Prilba Mondo patrí k tým najlepším pri hre a športoch na rekreačnej úrovni. Vďačí za to svojmu precíznemu spracovaniu, ktoré podlieha tým najprísnejším bezpečnostným štandardom Európskej Únie. V balíku sú aj chrániče kolien a lakťov, ktoré sú rovnako kvalitné ako prilba a sú s ňou dokonale zladené. Prilby pre deti sú nevyhnutné bezpečnostné pomôcky pri jazde na bicykli, korčuľovaní, lyžovaní a pri mnohých iných športoch, pri ktorých hrozí zvýšené riziko úrazu hlavy. Súprava chráničov a prilby je nevyhnutná výbava pre všetky športujúce a nezbedné deti.

Mondo je taliansky výrobca, ktorý vyrába kvalitné produkty z gumy, peny a PVC. Mondo je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov známych rozprávok, seriálov a filmov, medzi ktoré patria aj Disney rozprávky o princeznách ako je Snehulienka, Popoluška či Šípková Ruženka. Súprava chráničov na lakte a kolená spolu s jedinečnou rozprávkovou prilbou nesmie chýbať ani vo výbave vašej malej princezničky.

Doprava 79

Technické parametre

PôvodDesigned in Italy
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné