Prilba s chráničmi Princezné Mondo

Popis produktu

Detská prilba a sada chráničov na lakte a kolená s motívom princezien je dokonalá súprava ochranných pomôcok pre každú malú športovkyňu. Pochádzajú od talianskeho výrobcu Mondo. Prilba Princess je ľahká a pritom pevná, má vetracie otvory, jednoduché upínanie a pohodlne sa nosí. Obrázky princezien z Disney rozprávok a nežné ružové farebné prevedenie sa hodí hlavne pre dievčatá od 3 rokov.

Rozprávkový motív podnecuje detskú fantáziu. Prilba Mondo patrí k tým najlepším pri hre a športoch na rekreačnej úrovni. Vďačí za to svojmu precíznemu spracovaniu, ktoré podlieha tým najprísnejším bezpečnostným štandardom Európskej Únie. V balíku sú aj chrániče kolien a lakťov, ktoré sú rovnako kvalitné ako prilba a sú s ňou dokonale zladené. Prilby pre deti sú nevyhnutné bezpečnostné pomôcky pri jazde na bicykli, korčuľovaní, lyžovaní a pri mnohých iných športoch, pri ktorých hrozí zvýšené riziko úrazu hlavy. Súprava chráničov a prilby je nevyhnutná výbava pre všetky športujúce a nezbedné deti.

Mondo je taliansky výrobca, ktorý vyrába kvalitné produkty z gumy, peny a PVC. Mondo je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov známych rozprávok, seriálov a filmov, medzi ktoré patria aj Disney rozprávky o princeznách ako je Snehulienka, Popoluška či Šípková Ruženka. Súprava chráničov na lakte a kolená spolu s jedinečnou rozprávkovou prilbou nesmie chýbať ani vo výbave vašej malej princezničky.

Doprava 79

Technické parametre

PôvodVyrobené v Taliansku
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.