Trojkolesová kolobežka Hello Kitty Mondo skladacia s úložným priestorom

Popis produktu

Mondo detská trojkolesová kolobežka Hello Kitty je jedinečná a veľmi kvalitná kolobežka, ktorá spĺňa najvyššie štandardy bezpečnosti, ktoré podliehajú najprísnejším európskym normám. Je to úžasná kolobežka, ktorá je vďaka svojej nízkej váhe vhodná pre každé dieťa od 3 rokov. Krásne a originálne prevedenie tejto jedinečnej kolobežky nadchne každé dieťa. Kolobežka má stabilnú protišmykovú podložku s krásnym obrázkom mačičky Hello Kitty, aby bola zabezpečená čo najbezpečnejšia jazda pre vaše dieťa. Detská trojkolesová kolobežka je vybavená tromi kvalitnými silikónovými kolieskami, ktoré sa  v prípade potreby dajú jednoducho odmontovať a vymeniť za nové.

Silikónové transparentné kolieska zvyšujú pohodlnosť pri jazde a sú odolné voči prerazeniu. Konštrukcia kolobežky je kombináciou odolného kovu s plastom. Kolobežka pre deti Hello Kittyvýškovo nastaviteľné riadidlá, ktoré sa dajú nastaviť podľa potreby vášho dieťaťa, a preto kolobežka rastie spolu s ním. Držadlá kolobežky sú protišmykové a zároveň príjemné na dotyk. Cela kolobežka je prevedená v krásnej ružovej a bielej farbe motívu obľúbenej postavičky Hello Kitty, ktorú všetky dievčatá milujú.

Kolobežka má na riadidlách praktický úložný priestor s krásnym motívom, kde si deti môžu uložiť medvedíka, bábiku, či inú hračku. Spoločnosť Mondo je taliansky výrobca kvalitných detských hračiek, s dlhoročnou tradíciou. Deti jazdu na kolobežke milujú a je to skvelá forma pohybovej aktivity. Detská kolobežka Mondo je vďaka trom kolieskam omnoho stabilnejšia a preto je vhodná pre malé deti už od 3 rokov. Pri jazde je doporučené používať ochranné pomôcky a to chrániče na kolená, zápästia a lakte a prilbu. Celá trojkolka sa dá jednoducho poskladať a vziať všade so sebou. Má nosnosť 20 kg.

Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Taliansku
Nosnosť20 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.