Kolobežka Scooter Twist & Roll Princezné Mondo otočná

Popis produktu

Mondo detská trojkolesová kolobežka Scooter Twist & Roll Princess je úžasná a kvalitná detská kolobežka. Je prevedená v motíve detských rozprávok Princezné, ktorá sú veľmi obľúbenou u detí. Farebné prevedenie kolobežky je v krásnej kombinácii žiarivej svetlo a tmavo-ružovej  farby. Má mäkké riadidlá, príjemné na dotyk, a celá je vyhotovená s množstvom rozprávkových obrázkov. Detská kolobežka má kvalitné kolieska s rozdielnym priemerom predných a zadného kolieska.

Po opotrebovaní sa dajú kolieska jednoduchým spôsobom odmontovať a vymeniť za nové. Nášľapná časť kolobežky má protišmykový charakter. Kolobežka pre deti pevnú kovovú konštrukciu vyrobenú z ľahkých materiálov. Výhodou tejto rozprávkovej detskej kolobežky je jej ovládanie. Pri naklonení do strany sa kolieska otáčajú tam, kam chce dieťa. Výhodou kolobežky je jej nízka hmotnosť. Nosnosť kolobežky je do 50 kg. Je vhodná pre deti už od 3 rokov.

Jazda na kolobežke prispieva k detskému zdraviu. Je to skvelá forma pohybovej aktivity vonku s kamarátmi kde si dieťa nielen posilňuje opornú sústavu ale cibrí si aj rozvahu, a učí sa rešpektovať pravidlá premávky na ihrisku. Pri jazde je doporučené používať ochranné pomôcky a to chrániče na kolená, zápästia a lakte a prilbu. Spoločnosť Mondo je taliansky výrobca kvalitných detských hračiek, s dlhoročnou tradíciou. Deti jazdu na kolobežke milujú. Rozmery detskej kolobežky sú 12*68*40 cm.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Taliansku
Rozmery12 x 68 x 40 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Nosnosť50 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.