Stop ball raketa Spiderman Mondo na suchý zips 21 cm

Popis produktu

Detská hra stop-ball od výrobcu MONDO s pekným motívom pavúčieho muža z komixu Spiderman. Súprava na stopball MONDO obsahuje dve rakety a jednu loptičku. Rakety na stopball majú priemer 21 cm a sú vyrobené precízne a z kvalitných materiálov. Loptička na stop-ball je ľahká, dobre letí a bez problémov sa k rakete prilepí. Celá stopball súprava je vhodná do interiéru či exteriéru, do prírody, na výlet, k moru či k jazeru... jednoducho kamkoľvek, kde sa nájde trochu miesta na hranie.

Stopball je nová a obľúbená hra pre dvoch alebo viacerých hráčov. Každý hráč si na ruku pripevní stop-ball raketu pútkom so suchým zipsom. Hráči stopballu sa postavia oproti sebe, hádžu si loptičku a snažia sa ju zachytiť svojou raketou, na ktorú sa - ak ju chytia - loptička suchým zipsom prilepí. Hra nemá pevne stanované pravidlá a môže sa hrať ako uznajú hráči za vhodné. Môže sa k nim pridať napríklad tretí hráč, ktorý sa postaví medzi hádžucich hráčov a bude sa snažiť loptu chytiť - na spôsob populárnej hry "myš".

Talianska spoločnosť MONDO sa zaoberá výrobou kvalitných detských produktov z peny, gumy a PVC a je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov známych rozprávok, seriálov či filmov nielen pre produkty v kategórii detské rakety na stopball.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Rozmery21 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.