Plážový tenis set Planes Mondo 2 ks + loptička

Popis produktu

Súprava na plážový tenis od výrobcu MONDO. Dve rakety s priemerom 22 cm a loptička Vám zaručí dlhé chvíle zábavy v parku, na záhrade či na pláži. Vynikajúci set na dovolenku či výlet. Loptička sa dobre odráža, je ľahko viditeľná a pláva na vode. Rakety na plážový tenis majú krásnu oranžovú farbu a potlač lietadiel z obľúbenej animovanej rozprávky Planes. Rakety dobre padnú do ruky, nešmýkajú sa a sú ľahké, dobre sa s nimi manipuluje.

Plážový tenis je relatívne nový šport a ide o kombináciu tenisu, plážového volejbalu a bedmintonu. Môže sa hrať na ihrisku na plážový volejbal so sieťou, ale aj bez siete kdekoľvek v prírode. Oficiálne pravidlá hry priamo vychádzajú z tenisu - dvaja (alebo štyria) hráči hrajú oproti sebe, každý má vyhradený svoj priestor a cieľom je streliť loptičku na súperovu stranu hracej plochy tak, aby ju nestihol odraziť. Plážový tenis sa hrá na dva víťazné sety, bodovanie je ako v tenise. Neoficiálne pravidlá hry sú akékoľvek, aké vás budú baviť.

Talianska spoločnosť MONDO sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek z plastov, gumy a PVC a je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov známych rozprávok, seriálov či filmov nielen pre produkty v kategórii plážový tenis pre deti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Rozmery22 cm Ø
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.