T-Ball na skákanie Princess Mondo 94 cm

Popis produktu

Skvelá moderná zábava pre detičky! Nechajte ich hopkať po vonku či vnútri s tyčou na skákanie T-Ball Princess od výrobcu SMOBY. Tyč je vyrobená z kvalitného ľahkého kovu, guma na spodku je hrubá a odolná. Držadlá sú pevné, pohodlne sa držia a majú špeciálnu protišmykovú štruktúru. Moderný vzhľad a pekná ružová farba tejto tyče na skákanie pre deti sú ďaľšími plusmi tohto produktu. Motív princezien z rôznych Disneyovských rozprávok poteší najmä dievčatá. Skákacia tyč má výšku 94 cm.

Skákacia tyč T-Ball je, vďaka gumenej lopte, bezpečnejšou alternatívou k známej americkej pogo tyči. Princíp hry s touto hračkou spočíva v tom, že dieťa sa postaví na plošinu, chytí sa rúčky pričom sa odráža a skáče na lopte. Okrem toho, že je to veľká zábava, si tak dieťa pestuje cit pre rovnováhu, reflexy a zlepšuje si kondíciu.

Talianska spoločnosť MONDO sa zaoberá výrobou kvalitných detských produktov a je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov známych rozprávok, seriálov či filmov nielen pre produkty v kategórii detské skákacie tyče.

Hračka je vhodná pre deti od 4 rokov. Maximálne zaťaženie 65 kg. Odporúčame skákanie pod dohľadom dospelej osoby a s použitím bezpečnostnej prilby, prípadne chráničov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Taliansku
Rozmery94 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.