Penová lopta Šmolkovia Mondo 20 cm

Popis produktu

Penová lopta Šmolkovia, vyrobená v Taliansku výrobcom MONDO, patrí medzi bezpečné hračky pre deti. Pekná modrá farba tejto detskej penovej lopty a veselý motív z populárnych Šmolkov sa páči rovnako chlapcom ako aj dievčatám. So svojim priemerom 20 cm patrí k štandardne veľkým detským loptám.

Tým, že je táto detská penová lopta vyrobená z o špeciálnej mäkkej peny, sa výrazne znižuje riziko úrazu detí pri hre. Mäkká lopta pre deti je odolná, netreba sa báť, že sa prepichne, netreba ju dofukovať, netreba sa obávať, že niekoho vážne zraní, skrátka ideálna lopta pre hru v interiéri aj v exteriéri. Lopty z peny sú čoraz obľúbenejšou detskou hračkou aj pri vode a patria medzi obľúbené hračky k moru.

Hra s loptou deťom aktívne zaháňa nudu, zlepšuje motoriku a pestuje tímovú spoluprácu. Talianska spoločnosť MONDO sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek z gumy a PVC a je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov známych rozprávok, seriálov či filmov nielen pre produkty v kategórii detské penové lopty.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené v Taliansku
Rozmery20 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.