Penová lopta Sponge Bob Mondo 20 cm od 3 rokov

Popis produktu

Mondo penová lopta Sponge Bob pre dievčatá a chlapcov od 2 rokov je vyrobená v Taliansku a patrí medzi bezpečné hračky pre deti. Pekná modrá farba tejto detskej penovej lopty a veselý motív hlavnej postavy zo známej rozprávky Sponge Bob sa páči chlapcom aj dievčatám. So svojim priemerom 20 cm patrí k štandardne veľkým detským loptám.

Tým, že je táto detská penová lopta vyrobená z o špeciálnej mäkkej peny, sa výrazne znižuje riziko úrazu detí pri hre. Mäkká lopta pre deti je odolná, netreba sa báť, že sa prepichne, netreba ju dofukovať, netreba sa obávať, že niekoho vážne zraní, skrátka ideálna lopta pre hru v interiéri aj v exteriéri. Lopty z peny sú čoraz obľúbenejšou detskou hračkou aj pri vode a patria medzi obľúbené hračky k moru.

Hra s loptou deťom aktívne zaháňa nudu, zlepšuje motoriku a pestuje tímovú spoluprácu. Talianska spoločnosť Mondo sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek z gumy a PVC a je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov známych rozprávok, seriálov či filmov nielen pre produkty v kategórii detské penové lopty.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Rozmery20 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.