Mixér s potravinami Baby's Meal Case Vert Azur Écoiffier s doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Kuchynský mixér Baby´s Meal Case od francúzskeho výrobcu Écoifier predstavuje skvelú hračku do kuchynky, zahrajú sa s ním chlapci a dievčatá už od 18 mesiacov. Originálna 8-dielna súprava doplnkov obsahuje okrem mixéra aj jogurt, zemiačik, mrkvičku, karfiol, tanierik s lyžičkou a fľašu s cumlíkom. Vaši najmenší sa naučia pripravovať zdravé a chutné raňajky, všetky doplnky sú zabalené v tyrkysovom kufríku s praktickým držadlom, takže si budú môcť vziať súpravu kamkoľvek so sebou. Súprava mixéra s potravinami je vyrobená z kvalitných plastových materiálov, vydrží deťom dlhé roky.

Pri hre na šéfkuchárov si chlapci a dievčatá rozvíjajú fantáziu a predstavivosť, cvičia si jemnú motoriku, trénujú logické myslenie a učia sa, načo slúžia jednotlivé kuchynské spotrebiče a doplnky. Mixér s doplnkami využijú aj pri hre so svojou obľúbenou bábikou, pripravia jej obedík a pri kŕmení využijú praktický tanierik s lyžičkou alebo fľašku s cumlíkom. Zahrať sa môžu aj so svojimi súrodencami a kamarátmi, pričom si rozvíjajú jazykové a komunikačné schopnosti. Rozmery kufríka sú 26*11*18 cm.

Francúzsky výrobca Écoiffier prináša deťom kvalitné plastové hračky už niekoľko desaťročí. Kolekcia hračiek Vert Azur je šetrná k životnému prostrediu, sú dodávané v 100% recyklovaných kartónových obaloch a sú bezpečné pre hru detí, neobsahujú škodlivé látky. Hračky sú vyrábané vo francúzskom meste Oyonnax, spĺňajú najvyššie európske kritériá, sú vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery26*11*18 cm
Rozmery balenia50*40*20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,45 kg
Farbatyrkysová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.