Mini puzzle Baby Forest Janod líška/kačička/ježko/slimáčik/medvedík/korytnačka od 3 rokov

Popis produktu

Puzzle pre deti z kolekcie Baby forest francúzskej značky Janod je nádherná skladačka vhodná pre deti od 3 do 6 rokov. Detské mini puzzle v pestrom farebnom prevedení je tvorené 12 dielikmi, poskladané má veľkosť 24*14 cm. Puzzle s motívom zvieratka: líška, kačička, slimáčik, ježko, medvedík a korytnačka rozvíja logické myslenie, pozornosť a pamäť detí. Deti pomocou tohto pekného puzzle spoznávajú zvieratká, učia sa rozpoznávať farby. Skladaním puzzle sa rozvíja jemná motorika, deti sa učia vnímať vzťah medzi časťami a celkom. Po zložení puzzle môže dieťatko tvoriť krátke príbehy zo života zvieratka, čím sa podporujú jeho vyjadrovacie schopnosti a fantázia. Detské puzzle s 12 dielikmi je veľmi zaujímavá nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb. Cena za 1 puzzle.

Mini puzzle pre deti sú hračkou, ktorou sa dieťa zabaví doma i na cestách. Vyberte deťom ich obľúbené zvieratko a doprajte mu radosť z hry. Prevedenie puzzle s motívom zvieratka: líška, kačička, slimáčik, ježko, medvedík a korytnačka, o ktoré máte záujem, zadajte, prosím, do poznámky pri objednávaní. Uvedená cena je za 1 prevedenie. Skladaním puzzle sa rozvíja motorika rúk, deti spoznávajú zvieratká, farby a učia sa trpezlivosti. Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, pretože vo veľkej miere prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť, ďalej rozvíjajú logické myslenie a pamäť, deti spoznávajú a objavujú nové predmety. 

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorá vyvíja prvotriedne edukačné hračky pre deti, ktoré sú jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti sú hračky Janod charakterizované aj atraktívnym prevedením a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky.

Vlastnosti          

  • detské puzzle 12 dielov, 6 druhov: líška, kačička, slimáčik, ježko, medvedík a korytnačka
  • rozmery 24*14 cm
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodné pre deti od  3 do 6 rokov
  • ideálne na rozvoj jemnej motoriky, logického myslenia, poznávanie sveta
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Rozmery24*14 cm
Rozmery balenia8*8*8 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,06 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné