Mikrovlnka elektronická Tefal Elec Micro Wave Smoby so zvukom svetlom a dvoma doplnkami

Popis produktu

Elektronická mikrovlnka pre deti Tefal od francúzskeho výrobcu Smoby je realistický doplnok ku kuchynkám, ktorý poteší všetkých malých kuchárov od 3 rokov. Mikrovlnka je v elegantnom červenom vyhotovení a ponúka deťom zvukové a svetelné funkcie, takže sa budú pri hre na kuchárov cítiť ešte realistickejšie. Súčasťou sady je tanierik s croissantom, ktorý si deti môžu zohriať v mikrovlnke. Dieťa sa zabaví aj pri mechanickom gombíku so zvukom Cric-crack.

Mikrovlnka poteší všetky deti, ktoré sa radi hrajú na kuchárov a stane sa neoddeliteľnou súčasťou každej detskej kuchynky. Hrou s hračkami, ktoré pripomínajú reálne domáce spotrebiče sa dieťa učí, ako sa používajú, rozvíja si jemnú motoriku, koordináciu pohybov, fantáziu a predstavivosť. Pri hre s kuchynkami s viacerými deťmi sa zlepšujú aj komunikačné schopnosti, a hrou napodobňujú dospelých. Rozmery produktu sú 24*13*19 cm a súčasťou sú aj batérie 2 x AA/LR6.

Francúzsky značka Smoby sa zaoberá produkciou kvalitných a originálnych hračiek svojim dizajnom ako i funkčnosťou. Je lídrom na trhu a hračky sú vyrobené zo zdravotne bezpečného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality, spĺňa aj najvyššie bezpečnostné kritériá.

Odporúčame.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery24*13*19 cm
Rozmery balenia14*26*19 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteBattery: 2 x AA/LR6 1.5V included
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.