Mikrofón so stojanom 44 Cats Smoby 4 pesničky a 6 rytmov so zvukom a svetlom od 5 rokov

Popis produktu

Mikrofón so stojanom 44 Cats od špičkových francúzskych dizajnérov Smoby je originálna hudobná hračka pre všetky deti od 5 rokov. Je vyhotovený v krásnej kombinácii oranžovej, zelenej a bielej farby s licenciou talianskej animovanej série 44 Cats (44 Mačiek), ktoré si obľúbili tisíce detí. Hudobná hračka obsahuje 4 populárne pesničky, disponuje zvukovými aj svetelnými efektami. Deti sa môžu tešiť aj na 6 hudobných rytmov. Stojan sa dá výškovo nastaviť v 3 rôznych pozíciach a maximálna výška stojanu s mikrofónom je 110 cm.

Detský mikrofón u detí rozvíja hudobné cítenie, komunikačné schopnosti a najmä pomáha správne rozvíjať hlasový prejav, buduje v deťoch sebadôveru vo svoje schopnosti. Poskytne deťom zábavu na dlhé roky, môžu usporiadať súťaž v karaoke, do ktorej pozvú svojich súrodencov a kamarátov. Hudobný komplet je prispôsobený pre malé detské rúčky, ľahko sa s ním manipuluje a dá sa jednoducho prenášať.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca detských hračiek. Je lídrom na trhu a hračky sú vyrobené zo zdravotne bezpečného a kvalitného plastového materiálu, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotykSmoby je zárukou špičkovej európskej kvality a francúzskeho dizajnu.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 5 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková výška110 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.