Drevená meteorologická stanica Weather Watch Tender Leaf Toys s drevenými pohľadnicami

Popis produktu

Doprajte svojim deťom skvelé zážitky pri predpovediach počasia s meteorologickou stanicou Weather Watch, ktorej dizajn navrhli špičkoví dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Vďaka stanici bude dieťa sledovať a zaznamenávať zmeny počasia, výkyvy teplôt, jednotlivé fázy Mesiaca, poveternostné podmienky a celkové zrážky. Meteorologická sada prichádza v balení spolu s 9 symbolmi počasia, ktoré si dieťa vďaka magnetkám môže pripevniť na stanicu. Po hre sa dajú jednoducho upratať do textilnej tašky so šnúrkou, na ktorej je zobrazená veselá postavička s klobúkom a kufríkom. Originálna súprava s britským dizajnom zabaví viaceré generácie detí a vzbudí v nich záujem o prírodné cykly a životné prostredie.

Hracia doska pre pozorovanie počasia ponúka množstvo veselých aktivít s anglickými názvami, takže si deti precvičia cudzí jazyk jednoduchou a zábavnou formou. V jej ľavej časti s nachádza posuvné ovládanie pre určenie úrovne zrážok a vedľa sa nachádza plocha pre ukladanie maľovaných drevených pohľadníc. Pod ňou chlapci aj dievčatá nájdu aj otočný valec s názvami ročných období v rozličných farbách. Deti, ktoré zaujíma nočná obloha, poteší otočný kruh, s ktorým nastavia fázy Mesiaca s príslušným názvom. Počas celého roka budú taktiež určovať teplotu s posuvným ukazovateľom v rôznych teplotných škálach. S magnetkami budú priebežne sledovať vývoj počasia v 3 dňoch (yesterday, today, tomorrow), pričom im bude robiť radosť aj namaľovaný biely zajačik. Zaujímavou činnosťou bude pre ne zaznamenať aktuálnu silu vetra, s ktorou im pomôže obrázok chlapčeka s klobúčikom umiestneným na rúčke. Dieťa má na výber až 7 úrovní sily vetra.

Drevená sada je vyhotovená z prvotriedneho dreva, pričom sa na výrobe podieľali zruční remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami. Nadčasová sada s precízne spracovanými detailmi upúta deti na prvý pohľad. Originálny dizajn doplnkov v sebe nesie posolstvo britských tradícií, jemné a zároveň sýte farby vytvárajú útulný dojem, dieťa sa bude hrať na povolanie meteorológa v radostnej atmosfére. Stanica od Tender Leaf Toys podporuje zdravú detskú zvedavosť, rozvíja jemnú motoriku, sústredenie a taktiež estetické cítenie. Súpravu využije doma, vhodne ozdobí detskú izbičku, ale takisto si ju môže brať aj na rodinné návštevy, ku kamarátom a známym. Takisto je to výborná hračka pre predškolské zariadenia. Rozmery produktu sú 43*31*5 cm.

Hlavným cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery43*31*5 cm
Rozmery balenia32*6*44 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,5 kg
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.