Transportér mestský City Transporter Majorette kovový s pohyblivými časťami 20 cm dĺžka rôzne druhy

Popis produktu

Transportér City Transporter od francúzskej značky Majorette je skvelý darček pre všetky deti od 3 rokov, ktoré majú rady autíčka a hry na povolania. Nadčasový model transportéru sa pýši kovovou karosériou, s pohyblivými časťami, pričom dosahuje celkovú dĺžku 20 cm. Ponúkame rôzne druhy modelov transportérov - uvedená cena platí za 1 model transportéra, pri objednávke do poznámky uveďte, o aký model (farebný variant) máte záujem. 

S nadčasovými modelmi autíčok a ťahačov Majorette sa chlapci aj dievčatá zahrajú na pretekárov a šoférov, môžu si ich pridať k ďalším stavebniciam a dráham, alebo sa s nimi zahrajú samostatne. Predstavujú výbornú voľbu aj pre malých aj veľkých zberateľov, ktorí by si radi rozšírili svoju zbierku autíčok o rôzne pracovné automobily a stroje. Pri hre s autíčkami si deti rozvíjajú aj jemnú motoriku, fantáziu a technickú predstavivosť. Ich realistický vzhľad a žiarivé farby nadchnú každé dieťa.

Francúzska značka Majorette už dlhé roky prináša deťom špičkové autíčka a stavebnice, ktoré si obľúbili aj zberatelia na celom svete. Je partnerom veľkých automobilových značiek, takže deťom prináša licencované produkty vozidiel najvyššej kvality. Hračky Majorette sa vyznačujú originálnym francúzskym dizajnom, vysokou odolnosťou a vydržia vo vašej rodine dlhé roky. Široký sortiment produktov je zameraný nielen na funkčné hračky, ale takisto aj na zberateľské kúsky, medzi ktorými si vyberie každý nadšenec do automobilov. Autíčka Majorette všestranne rozvíjajú každé dieťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková dĺžka7,5 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.