Plyšový medveď s kráľovskou korunkou Prince of Cuddles Kaloo 60 cm v darčekovej krabici od 0 mes

Popis produktu

Plyšový medveď Prince of Cuddles bol predstavený v špeciálnej edícii Prince, ktorá vznikla pri príležitosti 20. výročia vzniku spoločnosti Kaloo. Nádherný biely medveď s výškou 60 cm je vhodným darčekom pre najmenšie bábätká už od narodenia, ktoré sa s ním budú s radosťou objímať. Na hlavičke má trblietavú kráľovskú korunku, je z vysokokvalitného plyšu. Jeho mäkučké telíčko je prispôsobené pre detské maznanie sa a túlenie. Kráľovský medveď budí v deťoch pocit bezpečia, náklonnosti a nežnosti zároveň. je zabalený v elegantnom darčekovom balení v štýlovej farebnej kombinácii čiernej a zlatej.

Hra s plyšovými hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch po narodení je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodný aj medveď pre najmenších Kaloo. Najmenšie deti majú rady pri hre a zaspávaní jemné farby, ktoré na nich pôsobia upokojujúco. Vďaka originálnemu a jedinečnému vzhľadu, jemným farbám a hebkému povrchu sa medvedík rýchlo stane obľúbeným spoločníkom pri hre každého dieťaťa.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek pre najmenších s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo dobre a bezpečne. Odporúčaný spôsob čistenia hračky je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková výška60 cm
Rozmery balenia33*29*46 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbabiela
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.