Plyšový medveď na maznanie Doudou Gaston Bear Classique Filoo Kaloo 20 cm v darčekovej krabici od 0 mes

Popis produktu

Plyšová bábika medveď Gaston z populárnej edície Filoo od francúzskej spoločnosti Kaloo je vhodný darček pre najmenšie bábätká už od narodenia. Plyšový medvedík na maznanie s výškou 20 cm v hnedom vyhotovení má na brušku obrázky so zimným motívom a hlavičku mu chráni pred chladom teplá kapucňa. Mäkučký a hebký Gaston sa stane nerozlučným spoločníkom pre bábätká, jeho trojuholníkový tvar umožňuje deťom ho ľahko dosiahnuť a skúmať ho dotykmi a hryzkaním. Vďaka elegantnej darčekovej krabici potešíte svojich najbližších pri akejkoľvek príležitosti.

Edícia Filoo predstavuje populárne plyšové hračky v zimnom období - medveďa Gastona a medvedíka čistotného Leona, ktoré sú jemné, hebké a mäkučké k detskej pokožke, ideálne na maznanie detí. Zachytávajú vôňu dieťaťa, čo je veľmi dôležité hlavne v prvých týždňoch života, pretože dieťa sa vďaka tomu pri hračke cíti bezpečne. Pri plyšovej hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá vývinom mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková výška20 cm
Rozmery balenia23*8*25 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbahnedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.