Mechanická vŕtačka s nadstavcami Black&Decker Mechanical Drill Smoby so 6 doplnkami

Popis produktu

Mechanická vŕtačka Mechanical Drill od francúzskeho Smoby predstavuje skvelú hračku pre deti od 3 rokov. Vŕtačka pre deti v originálnom oranžovo-čiernom vyhotovení je vybavená súpravou 2 nadstavcov, 2 skrutkami a 2 konštrukčnými dielikmi. Vŕtačka je pre deti maximálne bezpečná, je vyrobená z kvalitného plastového materiálu so zamatovo jemným povrchom. Deti sa s ňou zabavia na dlhé hodiny a získavajú prvé skúsenosti, ako sa používajú pracovné nástroje a čo všetko je potrebné na rôzne opravy.

Malí remeselníci sa veľmi radi hrajú s pracovnými nástrojmi, hravým spôsobom sa približujú k svetu dospelých, získavajú nové poznatky. Pri hre na mechanikov a opravárov si rozvíjajú jemnú motoriku, technickú predstavivosť a logické myslenie. Učia sa sústrediť na nové veci, objavujú a skúmajú nové materiály, tvary a farby. Rozoberaním a skladaním rôznych dielov si zlepšujú aj obratnosť a učia sa improvizovať pri riešení problémov. Detská vŕtačka Smoby má rozmery 17*5*22 cm, je dokonale prispôsobená pre malé detské rúčky.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery17*5*22 cm
Rozmery balenia17*6*19 cm
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.