Maznáčik pre najmenších Koala Bamboo toTs-smarTrike Black&White z bambusu a bavlny

Popis produktu

Maznáčik Bamboo toTs-smarTrike je hračka na maznanie pre bábätká. Hračka pre bábätko má podobu koaly, ktorá je v čierno-bielej farbe. Maznáčik pre najmenších je vyrobený zo 70 % bambusového hodvábu a 30 % bavlnyVýrobca smarTrike sa rozhodol pre svoje produkty rady toTs zaviesť špeciálny, modifikovaný čierno-biely vzor, na ktorí aj najmenšie bábätká veľmi pozitívne reagujú. Dieťatko, vystavené tejto jednoduchej, dvojfarebnej kombinácii, sa bude cítiť veľmi pohodlne a spokojne.

Vďaka rozličným čierno-bielym vzorom sa lepšie rozvíjajú jednotlivé zmysly a vnímanie bábätka. Produktová rada toTs Bamboo v sebe spája to najlepšie, čo môžu rodičia svojim maličkým zadovážiť. Jemnučká a odolná bambusová tkanina poskytne ten najlepší zážitok pre hebkú detskú pokožku. Hračka slúži na upokojenie bábätka, je to ideálny spoločník na spanie. Dieťatko ho môže vďaka ľahkému a tenkému materiálu jednoducho chytiť do svojej malej rúčky. Hračka na maznanie má nadčasové farby a originálny dizajn, ktorý si zamiluje každé bábätko. Má tvar štvorcovej deky, v strede ktorej je hlavička koaly. Detský maznáčik má rozmery 40*40 cm. 

Najnovším radom produktov výrobcu smarTrike sú doplnky na starostlivosť o bábätká toTs. ToTs poskytuje najmodernejšie kolekcie produktov, ktoré dokonale vystihujú vkus rodičov a ich drobčekov. V doplnkoch toTs-smarTrike sa kombinuje kvalita a rozumné ceny.

Vlastnosti

  • rozmery 40*40 cm
  • 70 % bambusový hodváb a 30 % bavlna
  • čierno-biela farba
  • ľahký materiál
  • príjemný na dotyk
  • sympatická koala na maznanie
  • kvalitný a originálny dizajn
Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
Rozmery40*40 cm
Farbačiernobiela
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.