Domček Fun Happy House PalPlay s dvoma dverami a hodinami od 24 mes

Popis produktu

Detský domček Fun Dream House je fantastický záhradný domček pre všetky deti od 24 mesiacov. Výška domčeka pre deti je 115 cm, pričom výška dverí je 89 cm. Domček má klasický obdĺžnikový pôdorys s rozmermi 130*111 cm ako ozajstný dom. Realistický ráz domčeka pre deti dopĺňa žiarivá červená strecha. Modré bočné steny sú pekne vyzdobené kvetinkami a zábradlím s vodovodným kohútikom ako v záhrade. Domček pre deti má otvárateľné okná, ktoré pevne držia na pántoch. Predná časť domčeka má veľké otvorené okno, pod ním má stena tvar podobný zábradliu.

Vchod do domčeka z prednej strany predstavujú vysoké červené dvere oblúkovitého tvaru s vetracími otvormi. Domček pre deti má aj kľučku a poštovú schránku na vhadzovanie listov. Zadná strana domčeka má tiež veľké priestranné okno, čo zabezpečuje dostatok sviežeho vzduchu aj počas teplejších dní. Na zadnej strane sa nachádzajú polovičné dvere, nad ktorými sú zavesené hodiny. Domček pre deti je vyrobený z kvalitných a odolných plastových materiálov a farby sú odolné voči vyblednutiu. Domček perfektne zapadne do vašej záhrady či na dvor. Výhodou detského domčeka je jeho jednoduchá montáž a demontáž. 

Hra v detskom domčeku u detí rozvíja u detí komunikačné schopnosti, napodobňujú dospelých a približujú sa k ich svetu. Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdza v deťoch predstavivosť. Detský domček PalPlay bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti. Detský domček sa montuje a demontuje jednoduchým spôsobom, preto po rozložení nezaberie veľa miesta.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
Rozmery130*111*115 cm
Celková výška115 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné