Domček Frozen Dream House PalPlay ružovo-modrý od 24 mes

Popis produktu

Detský domček Frozen je krásny záhradný domček pre najmenšie dievčatká, vhodný už od 2 rokov. Rozprávkový motív Ľadové kráľovstvo očarí každú malú slečnu. Predná časť domčeka je vyzdobená rozprávkovými obrázkami, celý domček je ladený v ružovo-modrých farbách. Domček pre deti je vyrobený z kvalitného a pevného plastu, ktorý vydrží dlhé roky v pôvodnom stave. Reliéf domčeka pripomína stavebný materiál. V strede sú veľké oblé dvere s oknom, otvorom na kľúč a poštovou schránkou.

Domček pred deti je pohodlný a priestranný, čo zabezpečuje deťom komfortnú hru. Bezpečnosť domčeka je zaručená vďaka odolným a pevným stenám. Šikmá strecha má strešné okno, ktoré prepúšťa do domčeka pre deti slnečné lúče a svetlo. Reliéf strechy pripomína strešnú krytinu. Domček pre deti Frozen Dream House sa dá ľahko poskladať a opäť rozobrať a uložiť na zimu, nezaberá veľa miesta. Rozmery detského domčeka sú 95*90*110 cm. Jeho výška je 110 cm, čo je ideálna veľkosť pre každú slečnu od 2 rokov.

Zadnú stranu domčeka pre deti zdobí veľké dvojkrídlové okno s motýlikmi, ktoré sa dá pohodlne a jednoducho otvárať. Dvere aj okná na detskom rozprávkovom domčeku sa pohybujú na bezpečných širokých pántoch. Po obidvoch bokoch detského domčeka sú veľké okná, ktoré zabezpečujú prísun čerstvého vzduchu aj v teplejších letných mesiacoch. V domčeku sa pohodlne zahrá aj viac detí, vaša malá princezná si na hru môže prizvať kamarátky. Je to krásny doplnok do vašej záhrady, perfektne zapadne do architektúry vášho dvora.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 24 mesiacov
Rozmery95*90*110 cm
Celková výška110 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné