Domček Hobby PalPlay s kuchynkou a pracovným stolom

Popis produktu

PalPlay detský domček Hobby je ideálny pre malých majstrov. Domček pre deti na hranie je 111 cm vysoký a má krásne farby. Je prevedený v pastelových odtieňoch modrej, oranžovej, žltej a zelenej farby, ktoré perfektne zapadnú do vašej záhady či na dvor. Domček má otvárateľné okenice a záhradné dvojkrídlové vchodové dvere. Je vyrobený z pevných a odolných plastových materiálov. Farba nevybledne dlhý čas. Deti sa v domčeky zahrajú dlhé hodiny počas dlhých rokov. Je to zároveň krásny doplnok na vašu záhradu či dvor. 

Z jednej strany domčeka je pracovný stolík s priečinkami na náradie a zverákom. Na druhej strane domčeka je kuchynský pult s drezom na umývanie riadu, sporák a otvárateľná rúra na pečenie, so šikmou strechou. Tento krásny detský domček je vhodný pre chlapcov i dievčatká. Pohodlne sa v ňom zahrá 2 a viac detí. Je veľký vzdušný a priestorný, čo mu umožňuje množstvo okien a otvoreného priestoru. Je vhodný pre deti od 3 rokov. Bezpečnosť je zaručená pevnou konštrukciou. Montáž a demontáž domčeka pre deti je veľmi jednoduchá. Hra v detskom domčeku rozvíja u detí komunikačné schopnosti, a pomocou hier napodobňujú dospelých.

Podnetné prostredie domčeka podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský domček PalPlay bude mať úspech nielen u vašich detí ale i u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastný domček je splneným snom pre všetky deti. Vekovo je vhodný pre všetky deti od 3 rokov. Záhradný domček sa montuje a demontuje jednoduchým spôsobom a preto pokiaľ ho už nebudú deti používať, rozložený nezaberá veľa miesta. Tento detský záhradný domček vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
Rozmery101x108x111 cm
Celková výška111 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.