Magnetická školská tabuľa 2v1 Smoby Fireman Sam obojstranná s 16 doplnkami

Popis produktu

Detská obojstranná tabuľa Fireman Sam na kreslenie a písanie, je vhodná pre deti a najmä chlapcov od 3 rokov. Kvalitná magnetická školská tabuľa je vyhotovená v peknom modro-červeno-žltom prevedení s motívom obľúbeného animovaného hrdinu Požiarnika Sama, ktorého poznajú deti po celom svete. Tabuľa je obojstranná, čo umožňuje dieťaťu kresliť na tabuľu s kriedami, a z druhej strany píše a kreslí pomocou zmazateľnej fixky. Balenie detskej tabule obsahuje doplnky ako čiernu zmazateľnú fixku a sadu farebných kried. Rozmery tabule pre deti sú 48*34*102 cm. Výška tabule so stojanom je 102 cm. Detské kresby sa z oboch strán dajú zotrieť handričkou.

Tabuľa pre deti sa dá použiť aj samostatné na zavesenie, alebo môže stať na praktickom podstavci. Na vrchnej časti tabule sa nachádza držiak na papier, ktorý je krásne zdobený farebným motívom z detskej rozprávky Požiarnik Sam, ktorý odvážne bojuje proti požiarom a zachraňuje ľudí, pričom zažíva rôzne dobrodružstvá. Tabuľa je svojím prevedením vhodná najmä pre chlapcov a svojou farebnou kombináciou predstavuje perfektný doplnok do detskej izbičky. Pod tabuľou sa nachádza držiak, polička s priečinkami na kriedu, ktorá  zároveň zachytáva prach z kriedy. Tabuľa sa dá zložiť a zaberá málo miesta.

Balenie navyše obsahuje sadu obrázkov na vyfarbovanie s motívom požiarnika Sama. Táto praktická  hračka u detí rozvíja kresliace schopnosti, manuálnu zručnosť, učia sa ovládať ceruzku a kriedu, počítať a písať. Táto detská pomôcka na kreslenie taktiež pomáha rozvíjať umelecké vlohy, detskú fantáziu a predstavivosť. Vďaka množstvu doplnkov je táto hračka skvelým pomocníkom pre deti v predškolskom a rannom školskom veku. Smoby je francúzsky výrobca detských hračiek s dlhoročnou tradíciou, čím je zárukou kvality a precízneho spracovania. Produkty Smoby spĺňajú prísne európske normy.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery48*34*102 cm
Celková výška102 cm
Rozmery balenia50*10*65 cm
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,82 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.