Magnetická mapa Veľká Británia Magnetic Janod 80 magnetov od 7 rokov

Popis produktu

Magnetická mapa Magnetic  Veľká Británia francúzskej značky Janod je pekná hračka vhodná pre deti od 7 do 12 rokov. Magnetická hračka je skvelá pomôcka, pomocou ktorej deti spoznávajú krajiny ako Veľká Británia a Írsko. Mapa pre deti spolu obsahuje 80 drevených dielikov puzzle (mestá, stavby, rastliny, zvieratá atď), ktoré majú svoje presné miesto na mape, deti si tiež môžu rozširovať slovnú zásobu anglického jazyka. Rozmery hračky sú 36*1*37 cm. Vďaka úžasným detailom a krásnym farbám máte zaručené, že dieťatko sa o Veľkej Británii a Írsku naučí veľa vecí a dlho si to uchová v pamäti. Deti si prostredníctvom tejto pomôcky určite zamilujú zemepis, mapa je okrem toho aj výborným doplnok do každej detskej izby. Magnetická mapa je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb. Doprajte deťom túto náučnú a zaujímavú hračku, pri ktorej sa zabaví a tiež získa nové poznatky o Veľkej Británii.

Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť. S touto peknou hračkou sa dieťa učí rôzne veci o krajinách Veľkej Británie a Írska, vzdeláva sa veľmi hravým a zábavným spôsobom. Možností na rozvoj dieťaťa je pri tejto hračke mnoho. Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Spoločnosť Janod prináša deťom originálne hračky, ktoré sú inšpirované francúzskym dizajnom. Hračky Janod sú nielen zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju detskej inteligencie. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

 • magnetická mapa Veľká Británia
 • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
 • obsahuje 80 drevených dielikov s rôznymi detailami
 • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
 • vhodná pre deti od 7 do 12 rokov
 • rozmery 36*1*37 cm
 • ideálne na učenie sa geografie, rozširovanie slovnej zásoby v angličtine
 • dekorácia do detskej izby
 • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 7 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery36*1*37 cm
Rozmery balenia36*1*37 cm
MagnetickéÁno
Hmotnosť1,06 kg
Dieliky puzzle80
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.