Magnetická a kresliaca tabuľa Smoby 125 cm vysoká s poličkou a 128 doplnkami ružová

Popis produktu

Tabuľa na kreslenie pre deti od Smoby je 125 cm vysoká magnetická obojstranná tabuľa pre detičky od 3 rokov. Detská magnetická tabuľa je vyrobená z kvalitného a odolného plastu, ktorý je príjemný na dotyk, produkt má navyše rôzne certifikáty odolnosti a kvality. Z jednej strany sa dá na tabuľu písať fixkou a z druhej strany kriedou. Obe strany sa potom dajú zotrieť handričkou alebo špongiou. Pod tabuľou je polička na uloženie pomôcok, ceruziek, kried a fixiek, ktorá je praktická aj preto, aby prach z kried nepadal na podlahu. Polička na ceruzky a pomôcky sa dá uzatvoriť, a tak dieťatko nestratí žiadnu z nich.

Balenie magnetickej tabule je dodávané so setom magnetických písmeniek, pera, ktoré sa dá zmazať, setom farebných kried a špongiou. Celkovo je v balení až neuveriteľných 128 doplnkov, ktoré zaručujú deťom dlhé hodiny zábavy a kreatívneho kreslenia, písania alebo hier s magnetkami, s ktorých môžu vytvárať obrazce. Tabuľa pre deti je prevedená v krásnej ružovej farbe a s pekným ozdobným motívom, takže je vhodná najmä pre dievčatá. ktoré zaručujú deťom dlhé hodiny zábavy a kreatívneho kreslenia, písania alebo hier s magnetkami, s ktorých môžu vytvárať obrazce. Pri hre si deti cvičia fantáziu a kresliace schopnosti. Konštrukcia tabule pre deti je kovová a dá sa praktický poskladať na malý rozmer, čím je jednoducho skladná. Vďaka protišmykovým nožičkám je detská obojstranná tabuľa veľmi stabilná a bezpečná.

Detská tabuľa je vhodná už pre deti od 3 rokov. Táto detská pomôcka na kreslenie pomáha rozvíjať umelecké vlohy, detskú fantáziu a šikovnosť pri kreslení. Vďaka množstvu doplnkov je táto hračka skvelým pomocníkom pre deti v predškolskom a rannom školskom veku. Rozmery produktu sú 63*63*125 cm. Smoby je francúzsky výrobca detských hračiek a pomôcok pre deti s dlhoročnými skúsenosťami, a preto je zárukou európskej kvality za skvelú cenu. Výrobky Smoby sa vyznačujú precíznym spracovaním, vysokou kvalitou a spĺňajú prísne európske normy.

Vlastnosti

  • obojstranná tabuľa na kreslenie
  • so 128 doplnkami
  • v krásnej farebnej kombinácii
  • pre deti od 3 rokov
  • praktický rozmer do každej izby
  • kvalitný produkt Smoby
Doprava 79

Technické parametre

Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.