Magnetické písmenká Čísla a Znaky od francúzskeho výrobcu Smoby sú skvelým doplnkom k detským školským tabuliam. Súprava písmen na tabuľu je tvorená 48 číslami a znakmi z prvotriedneho plastového materiálu s magnetom. Deti si z magnetických písmen môžu na tabuli rátať svoje prvé príklady hravou formou. Magnetické čísla a znaky v zelenom a červenom vyhotovení sú prispôsobené pre malé detské rúčky, pomôžu deťom v predškolskom a mladšom školskom veku s učením sa čísel. Manipuláciou s malými písmenkami sa rozvíja aj jemná motorika, manuálna zručnosť, koncentrácia a pamäť.
Francúzsky Smoby prináša deťom moderné hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a moderného vzhľadu.

| Vek | Od 3 rokov |
| Pôvod | Francúzsko |
| Celková výška | 3 cm |
| Rozmery balenia | 5*13*19 cm |
| Magnetické | Áno |
| Balenie | Áno |
| Hmotnosť | 0,14 kg |
| Farba | modrá |
| Set produktov | Nie |
| Príslušenstvo | Nie |
Načítavam sety...
Načítavam hodnotenia...