Drevené hudobné loptičky Music Wooden Balls with Sound Eichhorn 6 loptičiek s rôznymi zvukmi od 12 mes

Popis produktu

Drevené hudobné loptičky Music Wooden Balls with Sound od nemeckej značky Eichhorn potešia a zabavia všetkých chlapcov a dievčatá už od 12 mesiacov. Sada 6 loptiček v pestrých farbách je vyrobená z kvalitného dreva s jemným povrchom, vytvorí veselú atmosféru v detskej izbičke. Každá z loptičiek vydáva iný zvuk, takže sa ich dieťa učí rozoznávať  a potom si vytvára vlastné melódie. Sýte farby na loptičkách deťom taktiež pomáhajú so spoznávaním nových farieb, pri hre si cvičia jemnú motoriku a cibria si sluch.

Hudobné hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu a vďaka nim objavujú svoje talenty. Drevené hudobné hračky Eichhorn sú zamerané na všestranný rozvoj dieťaťa, rozvíjajú jeho muzikálny talent, pomáhajú mu objavovať jeho individualitu a osobnosť. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy, hračky spĺňajú aj prísne kritériá kvality, sú bezpečné pre hru najmenších detí. Hudobné loptičky sú pevné a odolné, potešia aj ďalšiu generáciu detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • 6 drevených hudobných loptičiek so zvukmi
  • špičkový nemecký dizajn Eichhorn
  • viacgeneračná hračka
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodné od 12 mesiacov
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery balenia40*38*34
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Hmotnosť324 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.