Penová lopta Hello Kitty Mondo 20 cm od 24 mes

Popis produktu

Penová lopta Hello Kitty  vyrobená v Taliansku výrobcom Mondo, patrí medzi bezpečné hračky pre deti. Krásna žuvačkovo-ružová farba tejto detskej penovej lopty a populárny motív Hello Kitty  poteší dievčatká od 2 rokov. So svojim priemerom 20 cm patrí k štandardne veľkým detským loptám a tak je vhodná na rôzne loptové hry.

Tým, že je táto detská penová lopta vyrobená zo špeciálnej mäkkej peny, sa výrazne znižuje riziko úrazu detí pri hre. Mäkká lopta pre deti je odolná, netreba sa báť, že sa prepichne, netreba ju dofukovať, netreba sa obávať, že niekoho vážne zraní, skrátka ideálna lopta pre hru v interiéri aj v exteriéri. Lopty z peny sú čoraz obľúbenejšou detskou hračkou aj pri vode a patria medzi obľúbené hračky k moru.

Hra s loptou deťom aktívne zaháňa nudu, zlepšuje motoriku a pestuje tímovú spoluprácu. Talianska spoločnosť Mondo sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek z gumy a PVC a je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov známych rozprávok, seriálov či filmov nielen pre produkty v kategórii detské penové lopty.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodItaly
Rozmery20 cm
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.