Loďka do vody Cäpt'n BIG s formičkami (dĺžka 33 cm) modrá od 24 mes

Popis produktu

BIG loďka Cäpt’n s formičkami od nemeckého výrobcu je loď pre dievčatá a chlapcov od 2 rokov, ktorá sa výborne hodí na zábavné hry v piesku alebo vo vode. Má dĺžku 33 cm a na jej palube si deti nájdu niekoľko formičiek, ktoré zaručujú ešte zábavnejšie a pestrejšie hry. Detská loďka BIG má žiarivé farby, z ktorých najviac vyniká modrá a žltá. Farebne je dokonale zladená a vynikne na detskom pieskovisku alebo v bazéniku. Pomocou formičiek, ktoré majú tvar častí lode si deti môžu stavať všelijaké hrady a zámky, podľa vlastnej predstavivosti. Vo vode im formičky poslúžia na prelievanie vodičky alebo len tak, na veselé špliechanie.

Detskú loďku si vďaka jej kompaktným rozmerom 33*15*15 cm deti ľahko zbalia aj na výlety alebo dovolenky, využijú ju aj pri kúpaní sa vo vani, aby sa počas kúpeľa nenudili. Loďka pre deti BIG je testovaná nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS.  BIG využíva pri výrobe zdraviu neškodné a kvalitné materiály. Na lodičku je poskytnutá nadštandardná záruka 3 roky. Manipuláciou s loďkou sa rozvíja jemná motorika a vymýšľaním dobrodružných námorníckych príbehov sa zas rozvíja detská fantázia a kreativita.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Plast obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že detská loďka do vody alebo do piesku si udrží žiarivé farby po dlhé roky jej používania. Vaše deti sa s ňou budú hrať dlhé roky bez toho, aby jej vybledli farby.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 24 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery33*15*15 cm
Celková výška15 cm
Celková dĺžka33 cm
UV filterÁno
Hmotnosť0,1 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné