Loďka do vody Cäpt'n BIG s formičkami (dĺžka 33 cm) žltá od 24 mes

Popis produktu

BIG loďka Cäpt’n od nemeckého výrobcu hračiek, je krásna lodička na hranie pre dievčatá a chlapcov od 2 rokov. Detská loďka sa výborne hodí na zábavné hry v piesku alebo vo vode.dĺžku 33 cm a na jej palube si deti nájdu niekoľko formičiek, ktoré zaručujú ešte zábavnejšie a pestrejšie hry. Detská loďka BIG má žiarivé farby: žltú, červenú a zelenú. Farebne je dokonale zladená a vynikne na detskom pieskovisku alebo v bazéniku. Pomocou formičiek, ktoré majú tvar častí lode si deti môžu vystavať rôzne zámky, bunkre alebo iné stavby. Vo vode im formičky poslúžia na prelievanie vodičky alebo len tak, na veselé špliechanie.

Loďku si vďaka jej kompaktným rozmerom 33*15*15 cm deti ľahko zbalia aj na výlety alebo dovolenky, využijú ju aj pri kúpaní sa vo vani, aby sa počas kúpeľa nenudili. Loďka pre deti BIG je testovaná nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS.  BIG využíva pri výrobe zdraviu neškodné a kvalitné materiály. Na lodičku je poskytnutá nadštandardná záruka 3 roky. Manipuláciou s loďkou sa rozvíja jemná motorika a vymýšľaním dobrodružných námorníckych príbehov sa zas rozvíja detská fantázia a kreativita.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Plast obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že detská loďka do vody alebo do piesku si udrží žiarivé farby po dlhé roky jej používania. Vaše deti sa s ňou budú hrať dlhé roky bez toho, aby jej vybledli farby.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery33*15*15 cm
Celková výška15 cm
Rozmery balenia33*15*15 cm
Celková dĺžka33 cm
Výška vedierka0 cm
UV filterÁno
Hmotnosť0,1 kg
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.