Loď s vodným delom Fireboat Aquaplay s 10 metrovým dostrelom a kapitánom krokodílom Nilsom (kompatibilné s Duplom)

Popis produktu

Detská loďka AquaPlay Fireboat je úžasná loďka k vodnej dráhe AquaPlay, ale vaše deti sa s ňou skvele zabavia aj samostatne. Detská loďka s vodným delom má jedinečnú vlastnosť, vďaka ktorej ju bude milovať každý drobec od 3 rokov. Loďka má vodné delo, ktoré má dostrel až 10 metrov. Do loďky jednoducho naberiete vodu a vodná bitka sa môže začať. Striekajúca loďka dokonale zapadne do každej vodnej dráhy, ale poslúži aj ako osviežujúca hra počas horúceho dňa. A najlepšie na tom je, že jej kapitánom je krokodíl Nils, ktorý je takisto súčasťou balenia.

Loďka AquaPlay má rozmery 15*8*5 cm a je kompatibilná so všetkými vodnými dráhami AquaPlay a takisto aj s LEGO Duplo. AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Už od roku 1977 deti rôzneho veku milujú zábavné hry vo vode s vodným systémom AquaPlay.

Deti sa s AquaPlay učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu, majú svoju vlastnú priehradu a vodný kanál. Pomocou vodnej pumpy sa napúšťa vodná komora tak, ako v reálnej vodnej nádrži. AquaPlay výrobky sa dajú kombinovať a spájať podľa vlastnej fantázie. Deti si tak môžu vytvoriť jednu obrovskú vodnú hru s autíčkami, loďkami, veselými zvieratkami a inými doplnkami. S vodnou hrou sa dá hrať kdekoľvek v byte alebo v záhrade, voda z nej nevyteká.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery15*8*5 cm
Celková výška8 cm
Rozmery balenia24*17*17 cm
Celková dĺžka15 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,1 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.