Lietadlo Airplane Majorette 13 cm dĺžka rôzne druhy

Popis produktu

Lietadlo Airplane od francúzskej značky Majorette predstavuje skvelé rozšírenie zbierky lietadiel pre všetky deti od 3 rokov. Originálne lietadlá Majorette boli vytvorené na základe skutočných modelov a ich realistický dizajn očarí chlapcov a dievčatá. Ponúkame rôzne modely lietadiel, z ktorých si môžete vybrať: Airbus A350-900 Lufthansa, Airbus A380-800, Boeing 787-9 American Airlines a Boeing 787-9. Každý model má dĺžku 13 cm. Cena platí za 1 model lietadla, pri objednávke uveďte do poznámky, o aký model máte záujem. 

S lietadlami Majorette sa chlapci aj dievčatá zahrajú na pilotov a leteckých dispečerov, môžu si ich pridať k ďalším stavebniciam a dráham, alebo sa s nimi zahrajú samostatne. Predstavujú výbornú voľbu aj pre malých aj veľkých zberateľov, ktorí by si radi rozšírili svoju zbierku o dopravné lietadlá. Pri hre s lietadlami si deti rozvíjajú aj jemnú motoriku, fantáziu a technickú predstavivosť. Ich realistický vzhľad a originálne farby nadchnú každé dieťa.

Francúzska značka Majorette už dlhé roky prináša deťom špičkové autíčka, lietadlá a stavebnice, ktoré si obľúbili aj zberatelia na celom svete. Je partnerom veľkých automobilových značiek, takže deťom prináša licencované produkty vozidiel najvyššej kvality. Hračky Majorette sa vyznačujú originálnym francúzskym dizajnom, vysokou odolnosťou a vydržia vo vašej rodine dlhé roky. Široký sortiment produktov je zameraný nielen na funkčné hračky, ale takisto aj na zberateľské kúsky, medzi ktorými si vyberie každý nadšenec do automobilov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková dĺžka13 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.