Lesné zvieratká na poličke Woodland Animals Tender Leaf Toys králik, zajac, ježko, líška, srnka, veverička, lasica, jazvec po 3 ks

Popis produktu

Lesné zvieratká na poličke Woodland Animals je krásna sada drevených zvieratiek pre deti od 3 rokov a zároveň vynikajúci doplnok do každej detskej izbičky. Sadu zvieratiek navrhli poprední dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a vyznačuje sa pravým britským vzhľadom. Deti sa môžu tešiť na krásne maľované zvieratká, typické pre Veľkú Britániu, medzi ktorými nájdu 3 ks z každého druhu: králik, zajac, ježko, líška, srnka, veverička, lasica a jazvec. Jednotlivé zvieratká si môžu detičky vystavovať v poličke s 8 priehradkami, ktorá je zdobená lesným motívom a nápisom British Woodland Animals.

Celá súprava je vyhotovená z prvotriedneho dreva, pričom sa na výrobe podieľali skúsení remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami. Nadčasová sada s precízne spracovanými detailmi upúta deti na prvý pohľad, vydrží im dlhé roky a poteší aj ďalšiu generáciu detí. Originálny dizajn doplnkov v sebe nesie posolstvo britských tradícií, jemné a zároveň sýte farby vytvárajú útulný dojem, dieťa sa bude hrať so zvieratkami v  radostnej atmosfére. Zvieratká od Tender Leaf Toys podporujú zdravú detskú zvedavosť, rozvíjajú jemnú motoriku, sústredenie a taktiež estetické cítenie. Zvieratká deti využijú naplno - môžu sa s nimi hrať samostatne, vystavovať ich v poličke alebo ich pripojiť k domčekom pre bábiky a tak rozšíriť herné možnosti.

Hlavným cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • sada 24 drevených zvieratiek na poličke
  • vhodný doplnok do detskej izby
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery23*8*27 cm
Celková výška27 cm
Rozmery balenia23*10*26 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle25
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.