Lekársky vozík elektronický Medical Trolley Smoby so zvukmi a svetlom a 16 doplnkami v kufríku

Popis produktu

Detský lekársky vozík Medical Trolley od francúzskeho výrobcu Smoby je skvelý darček pre dievčatá i chlapcov od 3 rokov, ktorí sa radi hrajú na doktora. Vozík s prístrojom EKG a červeným kufríkom pre detských lekárov s množstvom lekárskych nástrojov je vyhotovený krásnej tyrkysovo-červenej kombinácii, takže očarí deti na prvý pohľad. Lekársky vozík disponuje elektronickým modulom, vďaka čomu dokáže svietiť a vydávať zvuky, takže budú mať deti ešte realistickejšie zážitky pri hre na lekárov. Vozík je vybavený 2 kolieskami, malí doktori si ho ľahko presunú na potrebné miesto a pustia sa do vyšetrovania pacientov.

Medzi 16 doplnkami k vozíku sa nachádzajú rôzne druhy lekárskeho náčinia, medzi ktorými sú injekcia, mechanický teplomer s 3 nastaviteľnými hodnotami v rôznych farbách, stetoskop, nožničky, okuliare, otoskop, reflexné kladivko, fľašky, náramok, krabičky, zdravotné karty, náplasti a kufrík. Originálny EKG prístroj so svetlom je vybavený gombíkmi s mechanickým zvukom cric-cric, tento lekársky prístroj poteší deti realistickými zvukmi, ktoré sú charakteristické pre meranie životných funkcií a srdcového tepu pacienta. 

Detský doktorský vozík je vyrobený z odolného a kvalitného plastu so zaoblenými hranami, ktorý je jemný na dotyk. Pri hre na povolanie doktorov a lekárov získa deti nové poznatky, naučí sa, na čo slúžia jednotlivé lekárske prístroje a náradie. Hravou formou sa približuje svetu dospelých a získava pocit zodpovednosti, naučí sa, ako pomáhať svojim blízkym a čo robiť v prípade úrazu. Rozvíja si jemnú motoriku, kreativitu a predstavivosť, pri hre so súrodencami a kamarátmi si zlepšuje komunikačné schopnosti a rýchlejšie si vytvára pevné sociálne väzby.

Rozmery vozíka sú 31*32*55 cm, elektronický modul sa napája na 2 batérie typu LR6, ktoré nie sú súčasťou balenia. Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom špičkové hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a moderného vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery31*32*55 cm
Celková výška55 cm
Rozmery balenia39*20*59 cm
Celková dĺžka31 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Hmotnosť1,81 kg
NoteBattery: 2x LR6 not included
Farbatyrkysová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.