Lekársky kufrík s technickým vybavením Medical Case Smoby s 12 lekárskymi doplnkami a prístrojom

Popis produktu

Lekársky kufrík s technickým vybavením Medical Case od francúzskeho výrobcu Smoby je nadčasová sada lekárskych doplnkov, ktorá prichádza v balení v krásnom červeno-bielom kufríku. Kufrík Medical ponúkne deťom dostatok úložného priestoru pre lekárske nástroje vďaka poličkám a pýši sa originálnym ukazovateľom životných funkcií, ktorého hodnoty dokážu deti mechanicky nastaviť pomocou otočných gombíkov so zvukom cric-cric.

Originálna sada 12 lekárskych doplnkov obsahuje: injekčná striekačka, mechanický teplomer, stetoskop, nožničky, tekuté mydlo na ruky, 3 fľaštičky na vzorky, zdravotnú kartu, lekárske škatuľky a samolepky. Detský lekársky kufrík je ľahký, je vyrobený z pevného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Vďaka praktickému držadlu sa jednoducho prenáša. Detská súprava pre lekárov je nielen veľmi zábavná hračka s realistickým dizajnom, ale vo veľkej miere prispieva aj k rozvoju detí.

Manipuláciou s lekárskym náradím a doplnkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Prostredníctvom predmetov, ktoré používajú v práci doktori sa približujú k svetu dospelých. Učia sa logicky premýšľať, komunikovať so svojimi pacientmi a pomáhať im. Rozmery kufríka sú 26*11*24 cm.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom špičkové hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a moderného vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery36*27*29 cm
Celková výška29 cm
Rozmery balenia30*9*44 cm
Celková dĺžka36 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,92 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.