Lekársky kufrík pre bábiky Écoiffier s doplnkami ružový od 18 mes

Popis produktu

Lekársky kufrík pre bábiky Écoiffier je moderná a kvalitná hračka pre všetky dievčatká od 18 mesiacov, ktoré obľubujú hry s bábikami a doprajú im tie najlepšie doplnky. Lekársky kufrík je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý sa vyznačuje odolnosťou a je veľmi príjemný na dotyk. Kufrík je vyhotovený v ružovej farbe a obsahuje bohatú výbavu rôznych doplnkov pre každú malú doktorku. V kufríku sú leukoplastystetoskopinjekčná striekačkateplomerkladivkootoskop a praktická dóza.

Lekárske pomôcky sú prispôsobené pre detské ručičky, ľahko sa s nimi manipuluje. Dievčatká sa vďaka lekárskemu kufríku s doplnkami hrajú na doktorky, približujú sa svetu dospelých. Taktiež si rozvíjajú jemné motorické zručnosti, logické myslenie. Pri hre na povolania sa deti učia zodpovednosti. Lekárska sada v kufríku teda všestranne prispieva k fyzickému a mentálnemu rozvoju detí, pričom sa výborne zabávajú. Rozmery kufríka sú 18*7*24 cm.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky a spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava zadarmo SK
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery18*7*24 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,26 kg
Farbaružová
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha