Lekárska taška červená Doctors and Nurses Tender Leaf Toys 12-dielna súprava s drevenými nástrojmi

Popis produktu

Lekárska taška z vysokokvalitného textilu a sada drevených lekárskych doplnkov prichádza z dielne britskej značky Tender Leaf Toys a na ich vývoji sa podieľali poprední britskí dizajnéri. Súprava pre malých doktorov a lekárov od 3 rokov bola vyrobená zo starostlivo spracovaného dreva a jemné línie v kombinácii s nádhernými umeleckými ilustráciami pôsobia na deti upokojujúco a zároveň v nich prebúdzajú fantáziu a predstavivosť. Bohatá sada 12 doplnkov v sebe skrýva stetoskop, teplomer, nožnice, injekčnú striekačku, tubu s hojivým krémom, tabletky, pružný obväz, zdravotnícku čapicu a krásne drevené srdiečko.

Vďaka lekárskej taške so zipsom v nádhernom červenom vyhotovení si malý lekár zbalí všetky doplnky a bude si ich môcť vziať k pacientovi. Svoju ordináciu si však môže otvoriť aj v detskej izbičke, spolu so svojimi súrodencami a kamarátmi. Nadčasová sada poslúži aj ďalším generáciám detí, ktoré sa budú chcieť zahrať na lekárske povolanie a pomáhať svojim blízkym. Lekárske nástroje a taštička sa vyznačujú nezameniteľným britským dizajnom, ktorý vytvorí pri hre fantastickú atmosféru a rozvíja v deťoch estetické cítenie, logické uvažovanie a jazykové a komunikačné schopnosti. Dizajnéri značky Tender Leaf Toys v spolupráci so skúsenými remeselníkmi prinášajú deťom hračky najvyššej kvality, ktoré ich budú stále prekvapovať a baviť dlhé roky.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • lekárska taštička s drevenou sadou doplnkov
  • bohatá sada 12 doplnkov
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery23*11*18 cm
Celková výška18 cm
Rozmery balenia27*10*22 cm
Celková dĺžka23 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle12
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné