Polohovateľné lehátko Beaba Up&Down II 4 výšky a 3 pozície šedé od 0 mesiacov

Popis produktu

Detské polohovateľné lehátko Beaba Up&Down je pohodlné lehátko pre bábätká, ktoré je maximálne bezpečné a môžete do neho uložiť detičky už od narodenia. Lehátko pre bábätká je pohodlné, mäkučké a vďaka vyvýšeným okrajom sa v ňom deti cítia komfortne. Poťah lehátka sa dá vyprať aj v práčke na jemnom programe. Lehátko v sivej farbe má opierku na hlavičku, čím poskytuje novorodencovi podporu hlavy.

Pocit pohodlia

Lehátko Beaba sa dá výškovo nastaviť do 4 polôh úplne jednoducho - stačí stlačiť poistky na oboch nohách ležadla a posunúť hore či dolu. Dieťatko tak môže byť vo výške rodičov či súrodencov a sleduje, čo sa deje okolo neho. Lehátko sa tiež dá nakloniť do 3 pozícií len jednou rukou - dá sa nastaviť aj do polohy na pohodlný spánok. Dieťatko sa dá v lehátku zaistiť 5 bodovým bezpečnostným pásom, takže bábätko z lehátka nespadne a zároveň sa cíti bezpečne. Lehátko poslúži aj ako hojdačka, ktorá sa dá zaistiť a nemusíte sa báť, že hojdačka sa prevráti.

O Beaba

Francúzska značka Beaba už od roku 1989 prináša do domácností s malými deťmi inovatívne kuchynské pomôcky a produkty starostlivosti o malé deti. Dizajnéri značky Beaba si pri navrhovaní nových produktov dávajú záležať na tom, aby nové pomôcky spĺňali kritériá najvyššej kvality. Výrobky francúzskej značky Beaba si pochvaľujú rodičia po celom svete a produkty Beaba sú každoročne oceňované aj odbornými porotami.

Vlastnosti

  • lehátko pre deti
  • stabilná hojdačka
  • výškovo nastaviteľné ležadlo
  • 5 bodový bezpečnostný pás
  • spĺňa najvyššie kritériá kvality
Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery87*51*52 cm
Celková výška87 cm
Rozmery balenia64*57*16 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,0 kg
Farbašedá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné