Penové puzzle Adventure Land Safari Lee 31 dielov

Popis produktu

Lee detské penové puzzle Adventure Land Safari pozostáva z 31 kusov puzzle vrátane rôznych zvieratiek. Tieto krásne puzzle s motívom zvieratiek safari sú vhodné pre najmenšie deti. Detské penové puzzle sú mäkké, bezpečné a dostatočne veľké. Ich rozmery sú 92*92 cm, a majú hrúbku 1,4 cm, čo zaručuje, že zostanú pokope a deťom sa nestratia.

Po poskladaní sa na nich dieťa môže hrávať zo zvieratkami alebo ich použiť pri hrách, ako podložku na sedenie na zemi. Po zložení sa uložia do praktickej priesvitnej tašky zo zipsom, takže sa ľahko skladujú, a nezaberajú v domácnosti veľa miesta. Celý obrázok je prevedený vo veselých farbách prírody, s obrázkami zvieratiek. Detské penové puzzle sú odolné voči vode a ľahko sa čistia.

Dieťa si skladaním precvičuje vnímavosť a logické myslenie, rozoznávať rôzne druhy zvierat. Penové puzzle sú vhodné pre deti od 3 rokov. Rozmery produktu sú 92*92*1,4 cm. Detské penové puzzle sú vyrobené v Taiwane a sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú pre deti zdravotne nezávadné. Spoločnosť Lee je dlhoročným výrobcom detských penových puzzle s rôznym prevedením, ktoré vhodne rozvíjajú detskú fantáziu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodTaiwan
Rozmery92*92*1,4 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteNon-toxic. Formamide free.
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.