Penové puzzle Vianoce Lee 81 dielov

Popis produktu

Lee penové puzzle Vianoce je krásna hračka s veselým vianočným motívom, ktorá je vhodná pre deti od 3 rokov. Detské puzzle je tvorené 81 dielikmi, ktoré majú pestré farby. Puzzle pre deti sa dá poskladať rôznymi spôsobmi, spolu vytvárajú mäkkú podložku na hranie pre najmenšie deti. S rozmermi 92*92*1,4cm tvorí poskladané puzzle krásny koberček, pekný doplnok do detskej izby pre chlapcov aj dievčatá, aby sa nemuseli hrať na tvrdej zemi, ale na mäkkej podložke.

Deti môžu skúmať a objavovať farby a rôzne tvary, obrázky a tešiť sa na Vianoce. Detské penové puzzle sa ľahko čistí aj uskladňuje, je hebké k pokožke detí, je ohybné a trvanlivé. Hranie sa s puzzle má význam nielen z fyzického, ale aj mentálneho hľadiska. Deti si prostredníctvom kúskov skladačky rozvíjajú pohybové zručnosti a jemnú motoriku, keď hľadajú a skúmajú ako do seba jednotlivé dieliky zapadajú.

Ďalej môžu deti poznávať farby a tvary, učiť sa o nových veciach, tiež sa posilňuje logické a priestorové myslenie. Lee je výrobca hračiek pre najmenších, ktoré ponúkajú kvalitu za rozumnú cenu. Hračky sú vyrobené z kvalitných, zdravotne neškodných materiálov. Detské penové puzzle sú vyrobené v Taiwane z kvalitných materiálov, spĺňajú prísne bezpečnostné predpisy EÚ, taktiež sú označené symbolom kvality Formamide-Free, vďaka ktorému získate absolútne bezpečný a netoxický produkt pre vašich chlapčekov a dievčatká. Jednotlivé diely penových puzzle do seba perfektne zapadajú a ľahko ich môžete so sebou kamkoľvek vziať. Spoločnosť Lee Chyun je dlhoročným výrobcom detských penových puzzle s rôznym prevedením, ktoré vhodne rozvíjajú detskú fantáziu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodTaiwan
Rozmery92*92*1,4 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteNon-toxic. Formamide free.
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.