Penové puzzle Road Map - Mapa ciest Lee 54 dielov

Popis produktu

Lee detské penové puzzle Road Map - Mapa ciest pozostáva z 54 kusov puzzle.  Po poskladaní obrázok vytvára pekný motív križovatiek s obchodmi vo veľmi pekných farbách, s motívom mesta. Tieto krásne puzzle s motívom križovatiek mesta sú vhodné pre najmenšie deti už od 3 rokov. Detské penové puzzle sú mäkké, bezpečné a dostatočne veľké. Ich rozmery sú 62*92 cm, a majú hrúbku 1,2 cm, čo zaručuje, že zostanú pokope a deťom sa nestratia.

Po poskladaní sa na nich dieťa môže hrávať s autíčkami, alebo ich použiť pri hrách, ako podložku na sedenie na zemi. Po zložení sa uložia do praktickej priesvitnej tašky zo zipsom, takže sa ľahko skladujú, a nezaberajú v domácnosti veľa miesta. Penový materiál je jemný a príjemný na dotyk. Celý obrázok je prevedený vo veselých farbách. Detské penové puzzle sú odolné voči vode a ľahko sa čistia. Dieťa si skladaním precvičuje vnímavosť a logické myslenie.

Penové puzzle sú vhodné pre deti od 3 rokov. Rozmery produktu sú 62*92*1,2 cm. Detské penové puzzle sú vyrobené v Taiwane a sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú pre deti zdravotne nezávadné. Spoločnosť Lee je dlhoročným výrobcom detských penových puzzle s rôznym prevedením, ktoré vhodne rozvíjajú detskú fantáziu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodTaiwan
Rozmery62*92*1,2 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteNon-toxic. Formamide free.
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.