Penové puzzle Insect Hmyz Lee 54 dielov

Popis produktu

Lee penové puzzle Insect Hmyz má 54 kusov. Tieto krásne puzzle sú mäkké, bezpečné, veľké 60*90 cm a hrubé 1,2 cm, takže sa nemajú ako stratiť. Po poskladaní sa na nich dieťa môže hrávať alebo ich použiť ako sedák, keď sa hrá na zemi. Po zložení sa uložia do priesvitnej tašky zo zipsom, takže sa ľahko skladujú. Sú odolné voči vode a ľahko sa čistia. Dieťa si precvičuje vnímavosť a logické myslenie, vhodné pre deti od 3 rokov.

Deti môžu skúmať a objavovať farby a rôzne tvary, ako do seba kúsky skladačky zapadajú. Detské penové puzzle sa ľahko čistí aj uskladňuje, je hebké k pokožke detí, je ohybné a trvanlivé. Hranie sa s puzzle má význam nielen z fyzického, ale aj mentálneho hľadiska. Deti si prostredníctvom kúskov skladačky rozvíjajú pohybové zručnosti a jemnú motoriku, keď hľadajú a skúmajú ako do seba jednotlivé dieliky zapadajú.

Ďalej môžu deti poznávať farby a tvary, učiť sa o nových veciach, o tom aké zvieratká poznáme, tiež sa posilňuje logické a priestorové myslenie. Lee je výrobca hračiek pre najmenších, ktoré ponúkajú kvalitu za rozumnú cenu. Hračky sú vyrobené z kvalitných, zdravotne neškodných materiálov. Penová skladačka je teda vynikajúcim darčekom pre všetky zvedavé deti, ktoré majú rady mäkké pestrofarebné hračky poskytujúce veľa možností na zábavu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodTaiwan
Rozmery60*90*1,2 cm
NoteNon-toxic. Formamide free.
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.