Penové puzzle v dóze Divoké zvieratá Lee 54 dielov

Popis produktu

Lee penové puzzle Divoké zvieratá je pekná hračka vhodná pre deti od 3 rokovDivočina a džungľa sa deťom veľmi páčia, pretože je to pre nich nepoznaný svet. Pri výbere darčeka pre zvedavé deti je toto ideálna voľba. Má rozmery 30*45 cm, je hrubé 1,2 cm, vytvára teda pohodlnú mäkkú podložku na hranie pre deti. Detské puzzle  54 dielikov, s ktorými sa ľahko manipuluje, deti si môžu cvičiť jemnú motoriku a manuálne zručnosti. 

Skladačka pre deti vytvára malý koberček, ktorý môže byť pekný doplnok v detskej izbe každého chlapčeka či dievčatka. Deti môžu skúmať a objavovať farby a rôzne tvary na skladačke. Puzzle prichádza v praktickej dóze, takže skladovanie je veľmi nenáročné. Hranie sa s puzzle má význam nielen z fyzického, ale aj mentálneho hľadiska. Deti si prostredníctvom kúskov skladačky rozvíjajú pohybové zručnosti a jemnú motoriku, keď hľadajú a skúmajú, ako do seba jednotlivé dieliky zapadajú.

Ďalej môžu deti poznávať farby a tvary, učiť sa o svete, tiež sa posilňuje logické a priestorové myslenie. Detské penové puzzle sú vyrobené v Taiwane z kvalitných materiálov, spĺňajú prísne bezpečnostné predpisy EÚ, taktiež sú označené symbolom kvality Formamide-Free, vďaka ktorému získate absolútne bezpečný a netoxický produkt pre vašich chlapčekov a dievčatká. Jednotlivé diely penových puzzle do seba perfektne zapadajú a ľahko ich môžete so sebou kamkoľvek vziať. Spoločnosť Lee Chyun je dlhoročným výrobcom detských penových puzzle s rôznym prevedením, ktoré vhodne rozvíjajú detskú fantáziu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodTaiwan
NoteNon-toxic. Formamide free.
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.