Penové puzzle oceán Lee podložka pre najmenších 6 dielov

Popis produktu

Lee penové puzzle je krásna hračka plná farieb, ktorá je vhodná už pre najmenšie deti od narodenia. Detské puzzle je tvorené 6 veľkými kúskami s motívom oceánu. Puzzle pre deti sa dá poskladať rôznymi spôsobmi, spolu vytvárajú mäkkú podložku alebo koberec na hranie pre najmenšie deti. Poskladané puzzle tvorí krásny koberček, pekný doplnok do detskej izby pre chlapcov aj dievčatá, aby sa nemuseli hrávať na holej zemi, ale na mäkkej podložke. Puzzle je ladené v modrých farbách, ktoré sú typické pre oceán a more. Dieliky majú obrázky morských živočíchov. Detské penové puzzle sa ľahko čistí aj uskladňuje, je hebké k pokožke detí, je ohybné a trvanlivé.

Hranie sa s puzzle má význam nielen z fyzického, ale aj mentálneho hľadiska. Deti si prostredníctvom kúskov skladačky rozvíjajú pohybové zručnosti a jemnú motoriku, keď hľadajú a skúmajú, ako do seba jednotlivé dieliky zapadajú. Ďalej môžu deti poznávať farby a tvary, učiť sa o oceáne a o iných nových veciach, posilňovať logické a priestorové myslenie.

Detské penové puzzle sú vyrobené v Taiwane z kvalitných materiálov, spĺňajú prísne bezpečnostné predpisy EÚ, taktiež sú označené symbolom kvality Formamide-Free, vďaka ktorému získate absolútne bezpečný a netoxický produkt pre vašich chlapčekov a dievčatká. Jednotlivé diely penových puzzle do seba perfektne zapadajú a ľahko ich môžete so sebou kamkoľvek vziať. Spoločnosť Lee Chyun je dlhoročným výrobcom detských penových puzzle s rôznym prevedením, ktoré vhodne rozvíjajú detskú fantáziu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodTaiwan
Rozmery32*32*1,3 cm
NoteNon-toxic. Formamide free.
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné