Penová stavebnica v dóze Lee 20 dielov

Popis produktu

Lee Chyun detské penové puzzle s motívom čísel rôznych farieb obsahuje 20 kusov dielikov, ktoré navzájom do seba zapadajú. Deti si ich tak môžu poskladať a vytvoria podložku, na ktorej sa môžu hrať s inými hračkami. Detská skladačka je vhodná pre deti už od 3 rokov. Vhodne rozvíja detskú fantáziu, multisenzorickú stimuláciu a tréning rozornávania farieb.

Vďaka motívu čísel si deti dokážu zapamätať jednotlivé tvary a tak sa naučia základné číslice a farby. Set penových puzzle sa skladá z 20 kusov dielikov, ktoré sú dodávané v praktickej dóze, do ktorej sa stavebnica zmestí a keď sa s ňou dieťa nehrá, nezaberá veľa miesta. Hrou si deti budujú balančné a koordinačné schopnosti. Veľmi kvalitné penové puzzle s motívom číslic sú vhodným doplnkom do detskej izby, škôlky, detského centra či na ihrisko.

Penové puzzle pre deti 3 rokov sú vyrobené v Taiwane. Materiály puzzle spĺňajú bezpečnostné štandardy, ktoré zaručujú zdravotnú nezávadnosť. Spoločnosť Lee Chyun je dlhoročným výrobcom detských penových puzzle s rôznym prevedením, ktoré vhodne rozvíjajú detskú fantáziu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodTaiwan
Rozmery5-10 cm
NoteNon-toxic. Formamide free.
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.