Lavica na písanie a kreslenie Modulo Space Desk Smoby magnetická/na kriedu obojstranná skladacia s 80 doplnkami

Popis produktu

Lavica na písanie a kreslenie Modulo od francúzskeho Smoby je vyrobená z masívneho bukového dreva v kombinácii s pevnými a odolnými plastami, vďaka čomu vydrží vašim deťom dlhé roky. Školská lavica sa dá zložiť za 5 sekúnd bez náradia a po zložení nezaberá veľa miesta. Chlapci aj dievčatá od 3 rokov ocenia bohatú sadu 80 doplnkov, medzi ktorými sa nachádza zmazateľná čierna fixka, magnetické písmenká, číslice a matematické znaky, handrička na utieranie tabule a 6 farebných kried. Obojstranná tabuľa umožňuje deťom kresliť na ňu z oboch strán, z jednej strany na magnetickú bielu tabuľu, a z druhej strany na klasickú čiernu tabuľu s kriedou.

Písacia doska sa dá nadvihnúť kolmo a tak na ňu môžu kresliť naraz dve deti z dvoch strán. Jedno dieťa môže sedieť na lavici, kresliť si obrázok a hrať sa na maliara, druhé sa zahrá na povolanie učiteľa, stojí pri tabuli a dáva svojim kamarátom príklady z matematiky alebo ich skúša z abecedy. Pod kolmou písacou doskou sa nachádza veľký úložný priestor, ktorý sa dá naplniť množstvom kried, fixiek a magnetiek. Plocha na písanie je obojstranná, a preto sa dá kedykoľvek meniť podľa potrieb dieťaťa. Tabuľa sa dá položiť na stojan aj vodorovne, vďaka čomu dieťa získa nové možnosti kreslenia, pričom si písacie potreby odloží do bočnej priehradky.

Lavica s pohodlným sedadlom a veľkou plochou na kreslenie poskytne vašim deťom množstvo radostných chvíľ. Kreslenie a písanie rozvíja fantáziu a výtvarné vlohy dieťaťa, chuť učiť sa nové informácie a tvoriť. Dieťa si zlepšuje jemnú motoriku, naberá istotu pri práci s písacími potrebami, učí sa trpezlivosti a koncentruje sa na výsledok. Lavica s tabuľou je v krásnej svetlej farbe prírodného dreva v kombinácií s modrými a oranžovými detailmi. Na lavicu sa v prípade potreby dokážu posadiť aj 2 deti. Rozmery produktu sú 64*60*91 cm. Detská lavica Smoby taktiež ocenia aj deti v predškolských zariadeniach, pomôže im s prípravou na skutočné vyučovanie.

Smoby už dlhé roky prináša deťom edukatívne hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a moderného vzhľadu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery64*60*58-91cm
Celková výška58 - 91 cm
Výška pracovnej plochy58 cm
Rozmery balenia68*12*59 cm
Výška sedacej plochy27 cm
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,6 kg
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.