Lavica na kreslenie a magnetky Little Pupils Desk Smoby s obojstrannou tabuľou a úložným priestorom s 80 doplnkami

Popis produktu

Lavica na kreslenie s magnetkami Little Pupils Desk od francúzskeho Smoby je špičková hračka, s ktorou sa zabavia všetky deti od 3 rokov. Každý detail bol navrhnutý poprednými francúzskymi dizajnérmi, ktorí dbali na potreby a všestranný rozvoj detí. Chlapci aj dievčatá majú k dispozícii modernú obojstrannú tabuľu, z jednej strany klasickú, určenú pre kreslenie s kriedou a na druhej strane magnetickú bielu, na ktorú si môže písať a kresliť so zmazateľnou fixkou, hrať sa s magnetickými písmenami a číslami. Tabuľa sa dá prispôsobiť v 2 polohách tak, aby malo dieťa ideálny uhol pri kreslení.

Školská lavica je vybavená robustnou stabilnou konštrukciou, je pre deti maximálne bezpečná a ergonomické sedadlo poskytuje vysoký komfort pri každodennej hre. Súčasťou lavice je súprava 80 doplnkov, medzi ktorými je 72 magnetických čísiel a písmeniek, 6 farebných kried, fixka a handrička na zotieranie. Lavica je vybavená postranným boxom, do ktorého si deti môžu odkladať magnetické doplnky. Do úložného priestoru, skrývajúcim sa pod obojstrannou tabuľou, si dieťa môže po práci odložiť všetky fixky a kriedy. Školská lavica má navyše ešte jednou odkladacou plochou nad obojstrannou tabuľou, kde si malá dieťa môže odkladať všetky pracovné pomôcky, ktoré bude o chvíľu potrebovať.

Detská školská lavica s obojstrannou tabuľou je vyrobená z kvalitných plastov so zaoblenými hranami s povrchom jemným na dotyk. Školská lavica je výbornou hračkou, ktorá má edukačnú funkciu a vďaka nej si  precvičí svoju zručnosť a logické myslenie, čo ocení aj nejeden rodič. Pri kreslení a manipuláciou s doplnkami si dieťa zlepšujú aj jemnú motoriku, učia sa starať sa o svoje kresliace a písacie potreby, udržiavať si poriadok. Celkové rozmery školskej lavice sú 63*69*58 cm, sedadlo je výške 28 cm.

Francúzsky výrobca Smoby, ktorý patrí medzi spoľahlivých výrobcov detských hračiek, sa vyznačuje vysokou kvalitou svojich hračiek s nádherným  dizajnom, ktorý milujú deti po celom svete. Všetky výrobky od Smoby podliehajú prísnej kontrole vo všetkých fázach výrobného procesu a spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Rodičia sa tak môžu spoľahnúť na to, že sa ich deťom dostane do rúk kvalitná a bezpečná hračka.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery69*57*57 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.