Lavica na kreslenie a magnetky Little Pupils Desk Smoby s obojstrannou tabuľou a úložným priestorom s 80 doplnkami

Popis produktu

Lavica na kreslenie s obojstrannou tabuľou Little Pupils Desk od francúzskeho Smoby je špičková hračka, ktorú si obľúbi každé dieťa od 3 rokov. Každý detail bol navrhnutý poprednými francúzskymi dizajnérmi, ktorí dbali na potreby a všestranný rozvoj detí. Chlapci aj dievčatá majú k dispozícii špičkovú obojstrannú tabuľu, z jednej strany klasickú, určenú pre kresbu s kriedou a na druhej strane magnetickú bielu, na ktorú si môže písať a kresliť so zmazateľnou fixkou, hrať sa s magnetickými písmenami a číslami. Tabuľa sa dá prispôsobiť v 2 polohách tak, aby malo dieťa ideálny uhol pri kreslení.

Školská lavica má robustnú a stabilnú konštrukciu, je pre deti maximálne bezpečná a ergonomická lavica im umožní pohodlné sedenie. Súčasťou je sada 80 doplnkov, medzi ktorými nájdu 72 magnetických čísiel a písmenok, 6 farebných kried, handričku na utieranie a takisto postranný box, do ktorého si deti môžu odkladať magnetické doplnky. Do úložného priestoru, skrývajúcim sa pod obojstrannou tabuľou, si dieťa môže po práci odložiť všetky fixky a kriedy. Školská lavica má navyše ešte jednou odkladacou plochou nad obojstrannou tabuľou, kde si malá dieťa môže odkladať všetky pracovné pomôcky, ktoré bude o chvíľu potrebovať.

Detská školská lavica s obojstrannou tabuľou je vyrobená z kvalitných plastov, ktoré majú špecifickými zaoblenými hranami. Plast je veľmi príjemný na dotyk a dieťa si užije kreatívnu zábavu plnými dúškami. Školská lavica je výbornou hračkou, ktorá má edukatívnu funkciu a vďaka nej si  precvičí svoju zručnosť a logické myslenie, čo ocení aj nejeden rodič. Pri kreslení a manipuláciou s doplnkami si dieťa zlepšujú aj jemnú motoriku, učia sa starať sa o svoje veci a udržiavať si poriadok. Celkové rozmery školskej lavice sú 69*57*58 cm.

Francúzsky výrobca Smoby, ktorý patrí medzi spoľahlivých výrobcov detských hračiek, sa vyznačuje vysokou kvalitou svojich hračiek s nádherným  dizajnom, ktorý milujú deti po celom svete. Všetky výrobky od Smoby podliehajú prísnej kontrole vo všetkých fázach výrobného procesu a spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Rodičia sa tak môžu spoľahnúť na to, že sa ich deťom dostane do rúk naozaj kvalitná a bezpečná hračka.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery69*57*58 cm
Celková výška69 cm
Rozmery balenia69*22*58 cm
Celková dĺžka58 cm
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,7 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.