Kufrík s pracovným náradím Black&Decker Tool Box Smoby so 6 doplnkami

Popis produktu

Pracovný kufrík s náradím Black&Decker Tool Box od francúzskeho výrobcu Smoby poteší každé dieťa a najmä chlapcov od 3 rokov. Kufrík v oranžovo-čiernom vyhotovení obsahuje sadu 6 doplnkov, medzi ktorými sú pracovné nástroje - pílka, skrutkovač, kliešte, kladivo, montážne kľúče. Deti sa vďaka nim zahrajú na opravárov, kufrík je vybavený praktickým držadlom, dá sa ľahko prenášať. Malí domáci majstri tak získajú prvé skúsenosti, naučia sa správne používať pracovné nástroje. Kufrík je vyrobený z pevného a odolného plastu s jemným povrchom, chlapci sa potešia aj originálnemu motívu so značkou pracovného náradia Black&Decker. 

Hry na povolania dospelých umožňujú deťom všestranne sa rozvíjať. Hravým spôsobom sa tak približujú k svetu dospelých, skúšajú a objavujú, čo v sebe zahŕňa život takého majstrov opravárov. Prostredníctvom kufríka s náradím sa u detí rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti. Používaním nástrojov sa podporuje aj rozvoj logického myslenia a koncentrácie, chlapci objavujú nové herné možnosti, rozoberajú a opravujú veci. Originálny kufrík so sadou pracovného náradia prinesie deťom hodiny skvelej zábavy.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom kvalitné hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery30*19*16 cm
Celková výška30*19*16 cm
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.