Kuchynské štúdio pre bábiku The Baby's Kitchen Écoiffier s varením a jedálenským kútikom od 18 mes

Popis produktu

Kuchynské štúdio pre bábiky The Baby´s Kitchen od francúzskeho výrobcu Écoiffier predstavuje vynikajúci darček pre všetky deti a najmä dievčatká od 18 mesiacov. Kuchynské štúdio v nádherných farbách ružovej, sivej a bielej ponúkne malým mamičkám všetko potrebné pre starostlivosť o ich obľúbenú bábiku. Kuchynka je vybavená chladničkou, mikrovlnkou, drezom a 4 poličkami s úložným priestorom. V bohatej sade 10 doplnkov sa nachádza dojčenská fľaška, konzerva Lactilou, ružový tanierik so zelenou lyžičkou a vidličkou, oranžový BIO jogurt a kuchynský mixér s odmernou nádobou a 2 nadstavcami na miešanie. 

Dievčatká sa s kuchynkou zabavia na dlhé roky, ponúkne im realistické zážitky pri hre na mamičky. Naučia sa svojej bábike ohrievať mliečko, pripravovať výživu a nakŕmia ju v pohodlnom jedálenskom kútiku s ružovým sedadlom s opierkou, vďaka ktorej bábika sedí stabilne. Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Deti rady predstierajú, že je ich bábika ozajstná a poskytujú jej každodennú starostlivosť. Napodobňujú tak svojich rodičov, získavajú pocit zodpovednosti a sebavedomie. Kuchynské štúdio im prinesie veľa radostných zážitkov pri príprave jedla a kŕmení bábiky, pričom si rozvíjajú aj svoje komunikačné a jazykové schopnosti. Bábika nie je súčasťou balenia.

Kuchynské štúdio je vyrobené z pevných a odolných plastov, ktoré sú príjemné na dotyk. Rozmery produktu sú 62*30*61 cm, neponúka elektronické funkcie. Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom kvalitné hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery62*30*61 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.